Femen заявляє, що міліція блокує їх: "Шукають зброю і вибухівку"

Міліція заблокувала офіс феміністичного руху Femen у Києві.

Про це у вівторок повідомляє прес-служба руху.

"Зараз українською міліцією готується провокація на рух Femen. На данний момент офіс Femen закрито правоохоронцями в очікуванні спецпідрозділу МВС, до міліції нібито надійшло повідомлення про "зберіганні зброї і вибухових речовин" у офісі руху", — сказано в повідомленні.

Femen заявляє, що "ні зброї, ні вибухових речовин, ні наркотиків рух не тримає".

Міліція заблокувала офіс феміністичного руху Femen у Києві. фото прес-служби руху

"Якщо наркотичні або токсичні речовини, заборонені предмети або зброя будуть знайдені в приміщенні штаб-квартири Femen це провокація українських властей", — заявляють у русі.

Міліція прийшла до Femen

27 липня лідер Femen Ганна Гуцол була побита в одному з київських кафе, також Святский був жорстоко побитий, 3 активістки Femen разом з російським фотокореспондентом Дмитром Костюковим "були побиті спецслужбами, а після того насильно утримувалися співробітниками міліції в одному з відділів"

17 серпня в Одесі на активісток Ганну Гуцол, Олександру Шевченко і консультанта руху Віктора Святського напали і знову побили.

Femen заявляє, що систематичні атаки проти членів руху організовані українською владою і здійснені за допомогою спецслужб з метою припинити діяльності жіночого руху в "диктаторських країнах", таких як Росія, Білорусь, Україна.


Источник: “http://t-pravda.net/society/other/154290-femen-zayavlya-shho-mlczya-bloku-x-qshukayut-zbroyu--vibuxvkuq.html?lang=ru”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя