Остап Семерак: "Наші колеги з ЄС і донори з ЄБРР позитивно оцінюють..."

Остап Семерак в facebook:

Наші колеги з ЄС і донори з ЄБРР позитивно оцінюють взятий Україною курс реформ у природоохоронній сфері і готові всебічно нам допомагати у їх реалізації. Об этом сообщает krymchan.in.ua со ссылкой на СМИ.

Підтвердженням цьому є останні хороші новини від наших міжнародних партнерів. Мінприроди у поміч отримає свій Офіс реформ, а точніше - Команду підтримки реформ при Міністерстві. Створення цього аналітичного центру вже узгоджено з ЄС та ЄБРР. До нього увійде 20 спеціалістів. Команда знаходитиметься у Мінприроди, а її робо ... та спрямовуватиметься на 8 пріоритетів

- нова кліматична політика,

- поводження з відходами

- зменшення викидів,

- використання водних ресурсів

- геологія та надра,

- екологічна експертиза

- боротьба з корупцією

- державне управління.

Якщо Ви профі у цих темах, тоді ця інформація для Вас.

Конкурсний набір експертів відбуватиметься протягом липня/серпня 2017 року за участі ЄС та ЄБРР оголошення про конкурс ТУТ https//menr.gov.ua/news/31566.html .

Друзі, прийом документів триватиме не так довго, тому поспішіть із оформленням заявок. Обіцяю, що без роботи у нас сидіти не будете!

Розраховуємо, що Команда підтримки реформ вже у вересні долучиться до наших рядів і буде активно допомагати нам із просуванням реформ та їх практичною реалазацією.

Репост вітається Чекаємо вас!Остап Семерак
Остап Семерак


ТОП новости

Вход

Меню пользователя