У Парижі тисячі поліцейських вийшли на «Марш люті»

<p>Це перша масова протестна мобілізація поліцейських у Франції з 2001 року Об этом сообщает <a href=quittance.in.ua со ссылкой на СМИ.

— У Парижі тисячі поліцейських вийшли на «Марш люті»">

Це перша масова протестна мобілізація поліцейських у Франції з 2001 року

Фото: Reuters
Французькі правоохоронці протестували проти низьких зарплат


Тисячі співробітників французької поліції вийшли ввечері в середу, 2 жовтня, на вулиці Парижа, протестуючи проти низьких зарплат, вказуючи на збільшення кількості суїцидів в їх рядах.


Підтримати акцію «Марш люті» з вимогою поліпшення умов праці закликали відразу кілька профспілок. За даними організаторів, в ході взяли участь близько 27 тисяч поліцейських. Це перша масова протестна мобілізація поліцейських у Франції з 2001 року.


Французька поліція перебуває під тиском з початку протестів «жовтих жилетів» в листопаді 2018 року. Майже з самого початку ці протестні акції супроводжувалися зіткненнями з поліцією, актами насильства і вандалізму. За даними радіостанції Franceinfo, з початку цього року було зафіксовано 50 випадків суїциду серед поліцейських.


Міністр внутрішніх справ Крістоф Кастанер заявив, що розуміє занепокоєння поліцейських. Він пообіцяв збільшення бюджету правоохоронних органів на п’ять відсотків у майбутньому році і збільшення штату поліції на 1400 робочих місць.


До слова, у столиці Іраку Багдаді і кількох провінціях країни спалахнули антиурядові протести.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/u-parizhi-tisyachi-policeyskih-viyshli-na-marsh-lyuti-629739.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя