Путін вважає, що ядерна зброя може стати безглуздою для стримування Росії


Президент Росії Володимир Путін вважає, що ядерна зброя може стати коли-небудь безглуздою для стримування РФ, але в черговий раз похвалився "гіперзвуковою" зброєю на озброєнні, передають російські державні агентства.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

"Ядерна зброя може стати коли-то безглуздою, але у Росії є гіперзвукова зброя...Це не обов’язково ядерна зброя. Це може бути зброя на нових фізичних принципах, чим зараз і займаються наші науковці. Ядерний статус не вічний. Кам’яний вік закінчився не тому, що камені скінчилися, а тому, що з’явилися нові технології", — сказав Путін у четвер.

Зазначимо, у квітні 2018 року Військово-повітряні сили США уклали з компанією Lockheed Martin договір про створення гіперзвукової зброї дальнього радіусу дії, виділивши на нього 928 мільйонів доларів. Таким чином Сполучені Штати вирішили наздогнати Росію і Китай, які досягли значного прогресу в розробці таких ракет.

Путін у посланні Федеральним зборам 1 березня 2018 року заявив про те, що у Росії створена і пройшла випробування нова крилата ракета з ядерною енергетичною установкою. За словами Путіна, нова ракета має необмежений радіус дії і "непередбачувану траєкторію польоту". При цьому Путін зазначив, що "ні в кого іншого такої зброї поки немає", а коли з’явиться, додав він, "наші хлопці придумають щось нове".

Заява Путіна про нові ядерні ракетах прокоментували в Пентагоні. Зокрема, там сказали про те, що заява російського президента їх не здивувала і висловили сумнів, що Росія додала нові можливості для свого ядерного арсеналу, крім вже відомих американським військовим і розвідки.

Як повідомляла Washington Post, адміністрація президента США Дональда Трампа працює над розширенням політики протиракетної оборони США за рахунок включення певних загроз з боку Росії і Китаю. Таким чином, Вашингтон відійде від попередньої стратегії, яка майже повністю була зосереджена на КНДР та Ірані.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/putin-vvazhaye-scho-yaderna-zbroya-mozhe-stati-bezgluzdoyu-dlya-strimuvannya-rosiyi-338506_.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя